Firma Profili

2O Yılı aşkın bir süredir, 11 satış mağazamız ve internet sitemiz üzerinden yurtiçi ve yurtdışındaki sayıları yüzbinlere ulaşan müşterilerimize, hızlı ve güvenli bir şekilde en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Moda Line, E-ticaretin ve özel alışveriş sitelerinin dünyadaki hızlı gelişimini görerek, sistemi Türkiye'de de uygulamak amacıyla hayata geçirilen bir proje. Türkiye'ye özel alışveriş konseptini getiren Moda Line, seçkin moda markalara ait giyim kategorilerindeki ürünleri özel indirimlerle buluşturmaktadır. Moda Line kampanyalarını, bir sezon öncesi ve yeni sezon ürünlerde uygulayarak, üyelerinin modayı yakından takip etmelerini sağlamaktadır.

Vizyon

Gelişen ve sürekli yenilenen e-ticaret sektöründe; ilkeli büyüme, kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla, Türkiye pazarında hizmet veren lider özel alışveriş kulüpleri arasında olmak.

Misyon

Müşteri odaklı çalışarak, gerektiğinde entegre iletişim çözümleri sunarak, sektörel ve teknik gelişmeleri takip ederek, Türk ve Dünya markalarını en uygun fiyata ve kaliteli, hızlı servis avantajıyla müşteriye sunmak. Sizler de bu özel topluluğun bir parçası olması gerektiğini düşündüğünüz arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.