İptal, İade ve Değişim Koşulları

 • İade talebinizi Hesabım / İade Taleplerim sayfasından yapabilirsiniz.
 • İade ve Değişim Süresi Kaç Gün?

  Siparişiniz size ulaştıktan itibaren 15 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz. Üründen kaynaklı problemlerde bu süre 30 gün olarak belirlenmiştir.
 • Hangi Kargo?

  İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte YURTİÇİ KARGO veya ARAS KARGO  ile kargo ödemesini yaparak göndermenizi rica ederiz.İade ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir.
 • (Abiye) İade İşlemi Nasıl?

  Abiyeler için sipariş elinize ulaştığı gün ürünü deneyip kargoya vermeniz gerekir. Aksi taktirde abiye için değişim yapılmamaktadır.
 • İade Sonrası Ücreti Geri Alma?

  İade edeceğiniz ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra iade ve değişim şartlarına uygun olması halinde banka hesabınıza, kredi kartınıza, iban no ile veya modalinepark.com da bulunan üyelik hesabınıza ödemeniz yapılır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi görmeniz 3 ile 7 iş günü sürebilir. Para iadesi işlemlerinde güvenli bir işlem için mutlaka IBAN NO bildirmeniz gerekmektedir. IBAN NO hakkında detaylı bilgiye BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.
 • Hediye Çeki Avantajı Nedir?

  İade tutarını www.modalinepark.com da bulunan hesabınıza "Hediye Çeki" olarak tanımlayabiliriz. Bir sonra ki alışverişiniz de tekrar kullanabilirsiniz.
 • İndirim Kuponu / Hediye Çeki

  Siparişiniz de kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır.
 • Mağazada Değişim

  İnternet mağazasından alınan ürünleri faturanız ile birlikte en yakın Moda Line Park mağazasında değiştirebilirsiniz. Değişim işlemi sadece aynı ürüne ait farklı bir renk ve bedenle gerçekleşmektedir. İnternetten alınan ürün mağazada iade yapılamaz. Mağzalarımızı görmek için tıklayın!