Kapıda Ödeme Hizmetimiz teknik alt yapı çalışmaları nedeni ile kısa bir süre için kaldırılmıştır.

Moda Line Park internet sitesi üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizi kapıda ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme hizmet bedeli: 3.99TL Yapacağınız alışverişlerinizde ödemeniz gereken tutarı ürünü teslim etmeye gelen kargo görevlisine nakit olarak ödeyebilir ve güvenle alışveriş deneyiminizi tamamlayabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemini kullanarak dilediğiniz tutarda ürünü satın alabilir ve kargo görevlisine ödemeyi nakit yada kredi kartı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Abiye, elbise, bluz, hırka, kazak ve çok daha fazla ürünü kapıda ödeme kolaylığı ile satın alabilir, güvenle kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Telefon İle Sipariş ve Kapıda Ödeme ( Kapıda Ödeme Hizmetimiz teknik alt yapı çalışmaları nedeni ile kısa bir süre için kaldırılmıştır. )

Moda Line internet sitesi üzerinden gerçekleştirecek olduğunuz alışverişlerde üye olmanıza gerek yoktur. Üye olmadan kolayca sipariş verebilmek için öncelikle satın almak istediğiniz ürünlerin isimlerini bir kenara not edin sonrasında ise 0850 532 0 444 numaralı telefonu ya da 0549 248 47 90 numaralı telefonu arayarak (Çağrı bırakmanız halinde kısa süre içerisinde arayacağız) siparişinizi oluşturabilir, kapıda ödeme kolaylığı ile ürünlerinizin ödemesini teslim aldığınız esnada gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Kapıda Ödeme ile alışveriş seçeneği sadece Türkiye'de geçerlidir. Yurt dışı ödemelerini ancak peşin olarak Kredi Kartı, Paypal, Western Union kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.