Kargo

Kargo ücretiniz ne kadar?

Standart Kargo Gönderi Ücretimiz Yurtiçi Kargo ile 4.50.- TL 'dir.

Kapıda ödeme hizmet bedeli ne kadar?

Kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. 3.99TL ödeme aşamasında faturanıza yansıtılmaktadır.

Kargom ne zaman ulaşır?

Vermiş olduğunuz sipariş ortalama 1 ila 5 iş gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizi, Hesabım/Siparişlerim sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde, e-posta ve sms ile takip numarası tarafınıza iletilir.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişiniz kargoya teslim edilmişse 0850 532 0 444 müşteri destek hattını arayarak yeni adresinizi iletmelisiniz. Mesai saatleri dışındaysak info@modalinepark.com adresine mail atabilirsiniz.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Siparişiniz kargo firmasına teslim edilmişse, kargo firması tarafından teslim edilmektedir.

Satın aldığım ürünü erken gönderebilir misiniz?

Saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 12:00 sonrası verilen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir.

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş.

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda kargonuz bize iade edilir.

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

Kargo işlemlerimizi Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile yürütmekteyiz. Siparişlerinize ait kargolar seçiminize göre Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo  aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilmektedir.