Yurt Dışı Gönderimi Hakkında Merak Edilenler

Yurt Dışı Ödeme

Yurt Dışı Ödemeleriniz için Ödeme Aşamasında WORLD KART veya BONUS KART seçeneğini kullanılarak Kredi Kartı aracılığı ile ödeme yapabilirsiniz.

Yurt Dışı Teslimat

Kargonuz Aras Kargo ile Türkiye'den gönderilmektedir. Teslimat süresi 5 - 7 iş günü olarak belirlenmiştir. Aklınıza takılan konular ile ilgili sağ alt köşede bulunan Canlı Destek servisimize yazabilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz 0850 532 0 444 Mesai saatleri dışında olmamız halinde mesaj bırakabilirsiniz. Bırakmış olduğunuz mesajlara en kısa sürede yanıt verilecektir.

Yurt Dışı İade

Yurt dışı gönderimlerde iade ve değişim yapılmaz!

Yurt Dışı Kargo Ücreti

Sepetinize tıklayıp ödeme aşamasına giderken ücret karşınıza çıkacaktır. Kargo ücreti değişkenlik gösterebilir. Merak ettiğiniz bir konuda 0850 532 0 444 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

!

Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır. Yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.